خرید{پاورپوینت بررسی متالورژیکی فلز تیتانیوم}

پاورپوینت بررسی متالورژیکی فلز تیتانیوم|39020620|iu|تیتانیوم, پاورپوینت تیتانیوم, دانلود رایگان پاورپوینت تیتانیوم, دانلود پاورپوینت تیتانیوم, دانلود پاورپوینت در مورد تیتانیوم, تحقیق تیتانیوم, پاورپوینت آماده مهندسی مواد تیتانیوم, دانلود تحقیق تیتانیوم, دانلود power point تیتانیوم, رایگان , ppt, پا,,,
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت بررسی متالورژیکی فلز تیتانیوم وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی متالورژیکی فلز تیتانیوم،
در قالب ppt و در 17 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از پاورپوینت :
تيتانيم فلز نسبتاً سبكي است با چگالي gr/cm3 54/4 كه بين چگالي آلومينيم (gr/cm3 71/2) و آهن (gr/cm3 87/7) قرار مي گيرد. نقطه ذوب تيتانيم C ْ1668 است كه از نقطه ذوب آهن بيشتر است، (C ْ1536) و مدول كشسان آن 2Ib/in1068/16 که بین مقادیر مربوط به آهن و آلمینیوم قرار مي گيرد.جزء فلزات با نقطه ذوب بالا است به دلیل تشکیلTio2 برای مقاومت وخوردگی و زد زنگ استفاده می شود به دلیل سبکی وزن و وزن مخصوص کم در موتور جت و در پوسته وبدنه قطعات هواپیما استفاده می شود استفاده تیتانیم در قطعات باعث کاهش وزن ودر نتیجه باعث کاهش سوخت می شود ، از تنها فلزاتی که در آب نمک ودر آب دریا خواص خستگی و خوردگی مناسبی دارد غیر مغناطیسی و قابلیت تغییر فرم پذیری عالی و کشش عالی دارد و نسبت استحکام و وزن آن بهتر از فولاد است.چگالي، نقطه ذوب و مدول كشسان تيانيم با خواص آلومينيم و آهن را جدول 1 مقايسه شده است.
سيستمهاي آلياژي تيتانيم و نمودارهاي فازي
براي توجيه ريزساختارهاي مختلفي كه در آلياژهاي تيتانيم مشاهده شده است، لازم است از سيستمهاي تثبيت شده مختلف و نمودارهاي فازي آلياژي دو تايي تيتانيم آگاهي داشته باشيم. با وجود اين، بايد يادآوري شود كه نمودارهاي فازي دوتايي را براي شرايط نزديك به تعادل درنظر مي گيرند. در صورتي كه اغلب الياژهاي تجاري با آهنگهاي سريعتري سرد مي شوند.
آلياژهاي دوتايي تيتانيم به دو سيستم پايدار شده تقسيم مي شوند: و . در سيستم پايدار شده ، این منطقه با افزايش عناصر پايداركننده وسيعتر مي شود. در سيستم پايدار شده ، منطقه فاز ، با افزايش عناصر پايداركننده وسيعتر مي شود.
سيستم پايدار شده
در سيستم دوتايي پايدار شده برطبق شكل 1 عناصر آلياژي بيشتر در فاز محلول اند و خط دگرگوني به طرف بالا حركت مي كند.


تـوضـیـحــاتِ فـایــل :
- این فایل با فرمت power point ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
تعداد اسلایدها : 17
- قابل ارائه و مناسب بعنوان پروژه کلاسی
- این پاورپوینت کاملا استاندارد بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.

مطالب دیگر:
📌گزارش كارآموزي کامپیوتر📌پاورپوینت اعتیاد به انواع مواد مخدر، عوارض و نحوه درمان آن ها📌پاورپوینت کلیات اصول تنظیم و کنترل بودجه📌پاورپوینت و تحقیق نقش خودروهای برقی در مصرف انرژی📌الگوي تهيه مقالات براي مجله علمی- تخصصي سيستم هاي قدرت الكتريكي دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول📌پاورپوینت تعاریف و اصول بودجه📌پاورپوینت طبقه بندی بودجه📌پرسشنامه ادارک از عدالت توزیعی و رویه ای (یون و تای، 2002)📌پاورپوینت مهارت های تفکر و برقراری ارتباط📌پاورپوینت حسابداری مدیریتی و تئوري محدوديت ها در حسابداری📌تحقیق عند المطالبه بودن و عندالا استطاع بودن مهریه📌تحقیق ایمنی صنعتی📌پاورپوینت سیکل بودجه و نقش آفرینان بودجه ای📌پاورپوینت تهیه، تنظیم و پیشنهاد بودجه📌پاورپوینت ماهواره📌پاورپوینت تصویب بودجه📌پاورپوینت اجرای بودجه📌پاورپوینت کنترل بودجه📌پاورپوینت روش های تنظیم بودجه📌پاورپوینت بودجه، اقتصاد و مدیریت📌پاورپوینت حسابداری شركت های تضامني (همراه با مثال های تشریحی)📌پاورپوینت کلیات بازار ارز📌پاورپوینت کناره گیری یا فوت و خروج شریک در شرکت های تضامنی (همراه با مثال های تشریحی)📌پاورپوینت حسابداری انحلال شركت هاي تضامني، تركيب فروش و تبديل آن ها به شركتهاي سهامي (همراه با مثال)📌آنالیز ریسک در تونل سازی مکانیزه شهری